شرایط و ضوابط سایت

استفاده از سایت دیزاین سرا و بهره بردن از اطلاعات آن مستلزم رعایت قوانین این توافق نامه است. اگر با شرایط و ضوابط این سایت موافق نیستید، بهتر است از این سایت و خدماتش استفاده نکنید.

xشرایط و ضوابط وب سایت دیزاین سرا ممکن است در بازه های زمانی مشخص تغییر کنند یا به اصطلاح آپ‌دیت شوند. به همین دلیل، اگر از کاربران دایمی وب سایت دیزاین سرا هستید، بهتر است همیشه پیگیر اخبار سایت باشید. برای استفاده مداوم از دیزاین سرا، رعایت همه موارد ذکر شده در پایین الزامی هستند.

باید توجه داشته باشید، در صورت عدم رعایت قوانین سایت، مسوولان سایت اختیار مسدود کردن پروفایل کاربر را دارند.

مسئولیت سایت دیزاین سرا

سایت دیزاین سرا، هیچ گونه کنترلی بر اطلاعات ثبت شده کاربران ندارد. به همین دلیل، در قبال تاخیر در ارسال، از بین رفتن یا اشتباه ارسال شدن اطلاعاتی که به موجب استفاده از سایت دیزاین سرا رخ داده است، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

همه اطلاعاتی که در سایت دیزاین سرا نوشته شده اند، فقط جهت اطلاع رسانی است و ارزش دیگری ندارند. با این که همه کارمندان ما در تلاش هستند تا همه اطلاعات به روز باشند اما با همه اینها، دیزاین سرا هیچ گونه تضمینی برای درست، دقیق و به روز بودن آنها ندارد. حتی در مورد دیگر بخش های سایت، همچون طراحی های گرافیکی، خدمات و محصولات نیز تضمین نمی کند صددرصد درست، دقیق و کامل باشند.

مسئولیت اعتماد و تکیه بر اطلاعات و خدمات سایت دیزاین سرا به عهده خود کاربر است.

سایت دیزاین سرا در هیچ حالتی خسارت های وارده به اطلاعات کاربران در طی استفاده از این سایت را به عهده نمی گیرد.

از طریق سایت دیزاین سرا، شاید برای کامل کردن مفهوم کلمه ای به وب سایت های دیگر که تحت کنترل این سایت نیستند، لینک شوید. اما باید بدانید ما روی ماهیت، محتوی و قابلیت استفاده آن سایت ها هیچ گونه کنترلی نداریم. آوردن و ذکر لینک های مختلف، دلیلی برای تایید آنها و درستی محتویاتشان نیست.

همه تلاش سایت دیزاین سرا برای بالا نگه داشتن سایت و فعالیت نرمال آن است. به همین دلیل، این سایت در قبال لینک های مذکور که به هر دلیلی دیگر در دسترس نیستند هیچ گونه مسئولیتی ندارد. این مشکل فنی آنهاست و ارتباطی با سایت دیزاین سرا ندارد.

مسئولیت اعتماد کردن به عهده خود شماست.

مسئولیت اعتماد کردن به محتوی سایت دیزاین سرا و مقاله های نوشته شده در آن به عهده خود کاربر است و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

صحت و درستی اطلاعات

سایت دیزاین سرا به هیچ عنوان درستی و صحت اطلاعات موجود در سایت را تایید نمی کند. ادعایی نیز در این زمینه ندارد. همه اطلاعات این سایت صرفا جهت اطلاع رسانی هستند.

توجه به محدودیت سنی کودکان

سایت دیزاین سرا متعهد به رعایت محدودیت سنی کودکان است. این سایت برای استفاده کودکان زیر 13 سال طراحی و ساخته نشده است و در آن هیچ گونه اطلاعاتی که برای افراد زیر 13 سال مفید باشد، وجود ندارد.

شرایط ثبت اطلاعات کاربر

باید توجه داشته باشید، ورود هرگونه اطلاعات، عکس یا تصویر توسط کاربر به وب سایت دیزاین سرا یا ایجاد هرگونه تغییر و اعمال ویرایش، باید پیش از انتشار مورد تایید مسوولان سایت قرار بگیرد.

در ضمن، با توجه به محدود بودن دامنه اینترنت، پیش از آپلود هرگونه ویدئو یا تصویر، مسئولان سایت را از طریق «تماس با ما» در جریان بگذارید تا مورد مذکور پس از تایید نهایی و با شرایط مناسب در سایت بارگذاری شوند.

شرایط فروش آثار هنرمندان

هنرمندان عزیز لطفا توجه داشته باشند در صورت فروش هر یک از آثار، 30 درصد از کل مبلغ فروش به سایت دیزاین سرا تعلق دارد.

برای خرید حضوری آثار هنری و به منظور هماهنگی و طرح هر گونه پرسشی، می توانید از طریق صفحه «تماس با ما» تقاضای خود را با مسوولان سایت در میان بگذارید.

رعایت حق کپی‌رایت

همه حقوق مادی و معنوی این سایت  dizainsara.com محفوظ می باشد. هرگونه استفاده از مطالب سایت دیزاین سرا بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.